Restauracja RETROSPEKCJA

Retrospekcja jest wędrówką w arkanach naszej pamięci. Osoby, wydarzenia, miejsca i przedmioty przesuwają się w naszym umyśle prowadząc za rękę do konkretnych chwil osadzonych w przeszłości. Pośród nich są takie do których chcemy powracać i odtwarzać niczym winylową płytę, nawet pomimo przeskakującej nad wyrytymi przez rzeźbiarza czasu rysami w tej poukładanej, plastycznej melodii. Widok na świerkowy las oraz tatrzańskie szczyty, które rozciągają się z panoramicznych okien  hotelowej restauracji, sprzyjają tej wędrówce.

Architektura tej przestrzeni nawiązuje do lat minionej epoki. Filary przyozdobione niebiesko-seledynowymi płytkami, wypalonymi przez Spółdzielnię Kamionka w Łysej Górze, hebanowe boazerie, niepowtarzalne żyrandole wykonane na specjalne, indywidualne zamówienie projektanta tworzą klimat wyjątkowy.

 

Restauracja Retrospekcja każdego dnia od godziny 13.00 do 19.00 otwiera swoje drzwi dla wszystkich. W tym unikalnym miejscu można zjeść smaczny obiad, posilić się, delektować przygotowywanymi deserami lub wypić filiżankę aromatycznej kawy radując się wyjątkowością tego miejsca.

 

Śniadania w formie bufetu podawane są naszym Gościom w godzinach od 8.00 do 10.00

Stół szwedzki pozwala posilać się według preferowanych upodobań. Różnorodność produktów zadowoli każdego, zarówno osobę dorosłą, jak również dziecko. Każdy w gamie ryb, wędlin, serów, sałatek, produktów regionalnych odnajdzie coś dla siebie.

 

Obiadokolacje w formie bufetu podajemy w godzinach od 17.00 do 19.00

Gościom proponujemy dania z bogatej w potrawy kuchni polskiej. Zawsze do wyboru są przynajmniej dwa dania główne, wzbogacone o zupy i deser. Nikomu nie zabraknie również napojów zimnych i gorących. Wszystko z dbałością o komfort wypoczywających w murach Hotelu Tatry.

 

Certyfikaty

Partnerzy