Drink Bar z kominkiem i tarasem

 

Między posiłkami, a także późnym popołudniem zapraszamy  do naszego drink baru na aromatyczną kawę, herbatę, orzeźwiające napoje oraz piwo, wino i inne alkohole. Można tu miło spędzić czas. Bar zlokalizowany jest w pobliżu sali kominkowej, niedaleko tarasu z leżakami. Stanowi „serce” hotelu, które wieczorem budzi się do życia.

Drink bar zachwyca też  przepiękną szklaną mozaiką projektu Krystyny Zgud-Strachockiej. Elementy mozaiki zostały wykonane w hucie szkła na Lipowej w Krakowie w 1973 r. Niezwykle efektowna, wielobarwna, koncentrycznie ukształtowana mozaika składa się z różnej wielkości baniek szklanych i ma około 300 cm wysokości.

Dopełnienie stanowi sala kominkowa, oddzielona od baru kominkiem.   Pośrodku znajduje się drewniana ażurowa ścianka z metalowymi medalionami autorstwa Bronisława Chromego, stanowiąca przepierzenie. Stoi tu zabytkowy fortepian. Na gości czekają też oryginalne i odrestaurowane fotele, wykonane z najwyższej jakości drewna polskiego, pokryte skórami owczymi nawiązującymi do regionu Podhala.

Taras z leżakami

Zapraszamy do skorzystania ze słonecznego tarasu z leżakami, w przyjemnym otoczeniu zielonego ogrodu. Można tu przy filiżance kawy lub herbaty rozkoszować się czystym, świeżym powietrzem i zapachem świerkowego lasu.

 

Certyfikaty

Partnerzy