Hotel Tatry to idealne miejsce, aby zdrowo i aktywnie wypocząć. Samo słowo „wypoczynek” kojarzy nam się z potrzebą ucieczki z zatłoczonych i hałaśliwych miast. Dzisiaj czyste powietrze, natura i zieleń to szczególnie poszukiwane i bezcenne dobra.

Nasza wyjątkowa lokalizacja, wśród lasów, tuż przy kompleksie narciarskim Małe Ciche, zachęci do spędzenia czasu na wiele rożnych sposobów. Nasi goście uprawiają tu narciarstwo, spacery, nordic walking, odbywają piesze wędrówki i wycieczki rowerowe.

Zapraszamy również grupy sportowe. Tutejsze walory klimatyczne i miejsce (najwyżej położony hotel w Polsce, 7 ha terenu) stwarzają wyśmienite warunki do zdobywania formy, ponieważ bieganie po urozmaiconym terenie rozwija, a przewyższenia sprzyjają wysiłkowi. To wszystko wpływa bezpośrednio na poprawę wyników wydolnościowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bazy rekreacyjnej:

Boisko do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej – nic tak nie integruje jak wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu. Gry zespołowe motywują do wspólnego działania, uczą szacunku do innych, a w szczególności do rywali.

Tereny zielone, w skład których wchodzi huśtawka i zjeżdżalnia, a także liczne elementy małej architektury: ławki, elementy oświetlenia  oraz dodatkowa zieleń.

Salka fitness oraz sauna – po dniu pełnym wrażeń i w niepogodę zapraszamy do części rekreacyjnej hotelu.

Bilard i tenis stołowy, piłkarzyki oraz flipery i dart.

Zatrzymując się w Hotelu Tatry na minimum dwie noce, goście otrzymują możliwość korzystania z wstępu do Aqua Parku Zakopane położonego około 18 km od hotelu. To jedyny w mieście kompleks basenów z wodami termalnymi. Dysponuje sporą ilością atrakcji, w tym: basenami sportowymi i rekreacyjnymi, tarasem z basenem zewnętrznym i placem zabaw dla dzieci, zjeżdżalniami, atrakcjami wodnymi, Światem Saun, kręgielnią i fitness clubem. W Aqua Parku Zakopane organizowane są różne zabawy integracyjne, m.in.:

  • zawody pływackie
  • aqua aerobic
  • turnieje bowlingowe
  • rozmaite zabawy tematyczne.

Podczas wszystkich imprez proponujemy poczęstunek, który w zależności od upodobań możne być w formie szybkich przekąsek typu lunch, fast food lub kolacji.

 

hotel-Tary-zew_25-copy
hotel-Tary-zew_33-copy
hotel-Tary-zew_31-copy
hotel-Tary2_6
hotel-Tary2_8
DSC03989
DSC04000
hotel-Tary2_52
DSC_0200
DSC_0217
DSC_0060

Certyfikaty

Partnerzy