OFERTA DLA GRUP

AKTYWNY SENIOR

 

Zapraszamy na magiczną wyprawę do Polskich Tatr.

U nas ATRAKCJE nigdy się nie kończą.

 

Gry zespołowe na boisku sportowym, nordic walking, turnieje bilardowe, wycieczki rowerowe, bingo, kluby: scrabble, karciany, szachowy, kącik prasowy oraz czytelnika, długie wieczory przy ognisku, potańcówki, a przede wszystkim Aqua Park Zakopane bez ograniczeń.

 

Hotel Tatry Polana Zgorzelisko – najwyżej położony hotel w Polsce z przepiękną panoramą na Tatry. Jego lokalizacja w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego czyni go doskonałą bazą wypadową na wycieczki górskie. 6 ha przestrzeni wokół hotelu, z czego 1,5 ha to las świerkowy – wyjątkowe miejsce do organizacji zabaw integracyjnych, plenerowych czy rozrywkowych.

Zakwaterowanie  - 104 miejsca w pokojach 2- i 3-osobowych, z balkonami i bez, z widokiem na Tatry. Pokoje z łazienką (wanna, suszarka do włosów), wyposażone standardowo w TV-SAT, radio, i telefon.

Do dyspozycji - boisko sportowe do siatkówki, koszykówki lub badmintona, wydzielone i zadaszone miejsce na ognisko i grilla, świetlica, siłownia, bilard.

cena 98,00/osoba/doba lipiec-sierpień

cena 80,00/osoba/doba czerwiec, wrzesień, październik

 

Cena obejmuje:

  • nocleg: w pokojach 2- i 3-osobowych, wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), w trakcie wycieczek suchy prowiant zamiast kolacji;
  • atrakcje wodne w Aqua Parku Zakopane  bez ograniczeń: baseny (rekreacyjny, pływacki, basen zewnętrzny z wodą termalną), jacuzzi, hydromasaże, dzika rzeka, zjeżdżalnie;
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek, organizację dyskoteki;
  • korzystanie ze: świetlicy, siłowni, bilarda, boiska sportowego;
  • dla grup zakwaterowanych na więcej niż 4 noclegi – turniej bowlingowy w Aqua Parku Zakopane.

Dodatkowa możliwość organizacji:

  • zawodów pływackich w Aqua Parku Zakopane.

 * kalkulacja przygotowana przy grupie min 45. osób. Oferta ważna od czerwca do października.

Certyfikaty

Partnerzy