Bankiety

Zapraszamy do zorganizowania wyjątkowego bankietu w malowniczej scenerii gór i lasów Podhala. Niezależnie od charakteru przyjęcia gwarantujemy, iż chwile spędzone wspólnie z nami staną się powodem najpiękniejszych wspomnień.
Na Państwa życzenie z największą przyjemnością przygotujemy specjalne menu składające się z dań kuchni polskiej i regionalnej polecanych przez naszego szefa kuchni. Tym samym uświetnią one biznesowy lunch, kameralną, romantyczną kolację, uroczysty, rodzinny obiad czy wystawny bankiet. Znajdująca się w hotelu Restauracja Zielona to doskonałe miejsce do organizacji małych i dużych przyjęć okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy mogącą pomieścić do 120 osób salę.
Ponadto oferujemy również możliwość organizacji imprez plenerowych, takich jak grill czy ognisko w specjalnie do tego przeznaczonym zadaszonym miejscu lub biesiad w znajdującym się tuż obok hotelu Szałasie Pod Wilkiem. Latem zapraszamy do delektowania się pieczonymi na miejscu domowymi ciastami i aromatyczną kawą na tarasie, z którego rozpościera się zachwycający górski krajobraz.